נוק נקי עם תאורה פנימית

נוק נקי עם תאורה פנימית
יצרן: Barnes & Noble
דגם: NookNaki Light
זמינות: במלאי
מחיר: 780₪
מחיר כולל מע"מ: 780₪

כולל נרטיק, עט, כרטיס זיכרון 32 גיגה, מתאם USB, מתאם שמע, מדריך מודפס, מטען, כבל למחשב


 בר מינן, גלי הים הטבע והתאווה מטביעים שונאי ישראל. לפני 200 שנה זה היה השכלה בגרמניה, לפני 100 שנה זה היה קומוניזם ברוסיה, לפני 65 שנה זה היה ציונות בארץ. אלה כבר עבר עליהם את הקלח. היום יש נסיון חדש בכל העולם – "World Wide Web" שבתרגום המילולי מאנגלית "קורי עכביש של עולם הרחב" וביחד עם מיליארדים2 של "סִרטֹנים" (או "קליפונים") ביֻטֻבע  שרואים אותם מיליארדי פעמים בחודש3 ומיליונים של סרטים ומשחקים ב"בית טרפה" – באנגלית "BitTorrent"4.

"נוק נקי" יוכל לעזור לכם לזרוק את "הקליפה" ולקחת את "הפרי".

נוק נקי: הנוק הנו קורא ספרים דיגיטלי איכותי ואמין תוצרת ארה"ב, מוצר של חברת Barnes&Noble המיועד לקריאה רציפה ולכתיבה
מאושר: הנוק נוקה לחלוטין מכל אפשרות למרעין בישין, כגון: רשת אלחוטית,תמונות,סרטים ומשחקים ואין שום אפשרות טכנית במכשיר זה לשימושים הנ"ל
ספרים: בנוק אפשר להכניס כ10000 ספרים,במכשיר עצמו יש כ1000 ספרים בפורמט טקסט, בספרים אלו ישנם אפשרויות חיפוש העתקה כתיבת הערות. ועוד אפשר להכניס כ1400 ספרים בצורת הדף בכרטיס 32 גיגה, (כדי להכניס עוד ספרים קונים אצלינו דיסק און קי 64GB ושבו אפשר להכניס עוד כ9000 ספרים)
כתיבה: הכתיבה בפורמט וורד אקסל או טקסט, הכתיבה היא במקלדת במסך או בחיבור מקלדת חיצונית
חיבור למחשב ביתי: אפשר להעביר את המסמכים או חלק מהספרים למחשב, ומהמחשב לנוק. מחברים נוק למחשב עם הכבל ורואים בסייר של ווינדוס ב"מחשב שלי" שני דיסקים נוספים: אחד "NOOK" – זה זיכרון פנימי 1.3גיגה של נוק. ושני – הוא כרטיס זיכרון 32 גיגה. 
חיבור התקן חיצוני: למכשיר אפשר לחבר דרך מתאם - מקלדת, אוזניות, מיקרופון, דיסק און קי או דיסק קשיח
מערכת ההפעלה: הנוק מבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד שהותאמה למכשיר עם מסך דיו דיגיטלית
מסך מגע: מסך מגע מולטי טאצ' בגודל 6 אינטש (12*16 ס"מ) מבוסס על טכנולוגיה חדשה שנקראת דיו דיגיטלית (e-ink) שנראה כמו דף אמיתי שלא מעייף את העיניים בקריאה וגם נראה יפה באור השמש
זיכרון: במכשיר עצמו יש זיכרון של 1.3 ג'יגה ובכרטיס זיכרון יש 32 ג'יגה
תוכנות: בנוק ישנם תוכנות שימושיות כגון: על לבבך,אורייתא,תוכנת חיפוש טקסט מתקדם,וורד,אקסל,לוח שנה עם תזכורות,פתקים,ניהול הוצאות,סידור חכם,זמני הלכה,מילון עיברי/אנגלי,ציור, שמע,הקלטה,מפות וחיפוש עסק, ועוד
מדריך: מצורף מדריך מפורט בעיברית
משקל: שוקל כ190 גרם נכנס לכיס החליפה

*מדריך (בפורמט פי.די.אף) ומצגות (בפורמט וידאו של מחשב ווינדוס) נמצאים בדיסק המצורף. 

________________________________________________

 1  שם של המכשיר באנגלית הוא "NOOK" – "נוק". ואנחנו הפכנו אותו גם לנקי.
2  ארבעים ושמונה  שעות של וידאו מועלות בכל דקה, כך שמדי יום, מועלה תוכן באורך של כמעט 8 שנים. סה"כ לרגע הזה יש 1 מיליארד ו311 מיליון סרטונים ו5 מיליון תחנות שידור!
3  כדי להיות יותר מדויק - בכל חודש נצפים כ1מיליארד 753 מיליון סרטונים! הנוער ישראלי לוקח מקום הראשון בעולם -  28.5% מבני 12-17 בישראל מבלים באינטרנט את כל זמן הפנוי שלהם" –ומקום השני בעולם 35.8% מבני 12-17 בישראל מבלים בסרטים את כל זמן הפנוי שלהם". 
4  "ביט-Bit" נשמע כמו בית וכשתרגום מילולי מאנגלית של המילה "Torn" הוא "טרפה". סה"כ בBitTorrent הרשמי לעת הזה 229 מיליון 82 אלף קבצים בגודל כולל של 15 מיליון 97 אלף 034 גיגבייט. 

יותר פרטים

 

 

מערכת
מעבד 800 MHz TI OMAP 3621
זיכרון עבודה 256 MB
מערכת הפעלה Android
אלחוטי רק USB
אפשרות שמע אוזניות, מיקרופון דרך מתאם
מסך
סוג של המסך E Ink 6 in (152 mm)
גווני אפור 16 scale
סוג מגע IR touch
רזולוציה 600 x 800 pixel
ניגודיות 1:10
זוית ריאה 180°
תאורה פנימית יש
זיכרון
זיכרון נוסף 32 GB
זיכרון פנימי 2 GB
תוכנות ואפליקציות
רשימת התוכנות תוכנות שב"נוק נקי"! (אלה תוכנות שנבחרו מכמה מאות תוכנות, תרגמנו אותם לעברית, שיפרנו והתאמנו אותם לחומרה יחודית של נוק נקי): א אוסף "על לבבך" – קריאה, חיפוש, העתקה, סימניות והערות ב תוכנה לקריאת הספרים הערוכים במיוחד למכשירים דיגיטאליים הסגנון הופך להיות סטנדרט חדש בפורמט הטקסטים לקריא ג תוכנת סידור חכם – שמציג אוטומטית את כל התוספות לפי התאריך, גם זמני היום בכל מקום. ד תוכנה לקחת תמונת מסך לשמירה כתמונה בודדת בכרטיס זיכרון ה תוכנת כתיבה ועריכה של מסמכי וורד ,אקסל ומצגות כמו בתוכנת אופיס שבמחשב ביתי ו תוכנה לקריאת ספרים בפורמת צילום כמו פי. די. אפ. וכדומה עם החלקת הטקסט חופשית – מתאים לחיפוש קטע מסוים בספרים גדולים כמו תלמוד בבלי ושו"ע וכדומה ז תוכנה נוספת לקריאת ספרים בפורמת צילום כמו פי. די. אפ. וכדומה בסגנון דפדוף וקריאה רצופה ח תוכנת אוסף ספרי קודש "אורייתא" עם מפרשים, קריאה וניווט נוח ט תוכנה לראות תמונות בודדות מהספרים שסרקתם בסורק שלכם י תוכנת נגן מוסיקה יא תוכנה כוללת פקודות לשינוי תאריך ושעה, חיבור וניתוק דיסק נייד חיצוני יב תוכנת הקלטה ממיקרופון דרך מתאם אוזניות יג תוכנה להפעלת מתאם אוזניות יד תוכנה לחיבור מתאם אוזניות, דיסק חיצוני, מקלדת, מדפסת(בעתיד) טו תוכנת הגברת או הנמכת קול ורגישות מיקרופון טז תוכנה פשוטה להקלטה איכותית בפורמט WAV יז תוכנת סיבוב המסך. אפשר להפעיל אותה מכל מקום גם דרך "תפריט תוכנות הפועלות ברקע" או בלחיצה ארוכה על כפתור הבית (בנוק בלי תאורה) יח תוכנה לשינוי תצוגה למצב החלקת הטקסט באופן רציף. אפשר להפעיל אותה מכל מקום גם דרך "חלון תוכנות שנפתחו לאחרונה" או על יד 4 נגיעות או בלחיצה על "כפתור ספר" שמקומו נמצא למעלה משמאל (בנוק בלי תאורה) יט תוכנה לשינוי ממשק התוכנות לאנגלית וחזרה לעברית. אחרי שינוי שפה תצטרכו לסדר תוכנות מעודפות מחדש. כ תוכנה- חיפוש טקסט מתקדם - לחיפוש בכמה קבצי טקסט בבת אחת עם אפשרות שימוש בביטויים רגולריים (ראה מדריך) ותוצאות חיפוש כרשימה עם קצת טקסט מסביב כא תוכנה- הערות טקסט ששומרת פתקים בתיקייה בכרסיס זכרון בפורמט טקסט עם חיפוש מתוחכם כב תוכנה- לוח שנה ותזכורות smart calendar כג תוכנה- ניהול הוצאות והכנסות handwallet כד תוכנה- בסיס נתונים אישי Memento כמו אנשי קשר ומזכר כה תוכנה- מחשבון תאריכים עברי-לועזי וזמני היום כו תוכנה- ציור וכתיבת פתקים על המסך באצבע – נשמרים בתיקייה כז תוכנה- מילון אנגלי עברי ועברי אנגלי – כולל כ197000 מילים. כח תוכנה - מילון ארמי עברי כט תוכנה - משנה ברורה
בקופסה
כולל כולל נרטיק, עט, כרטיס זיכרון 32 גיגה, מתאם USB, מתאם שמע, מדריך מודפס, מטען, כבל למחשב

כתוב חוות דעת

שמך:


חוות הדעת שלך: הערה: HTML לא תורגם!

דרוג: גרוע           מצוין

הכנס את הקוד בתיבה למטה:האתר נבנה ע"י גולדברג אלכסנדר