בוק בטוח

בוק בטוח
בוק בטוח בוק בטוח בוק בטוח
יצרן: Onyx
דגם: BookBatuach
זמינות: במלאי
מחיר: 900₪
מחיר כולל מע"מ: 900₪

בוק בטוח
בדומה לנוק אף הבוק משתמש במסך דיו אלקטרוני וכלל כ70 תוכנות (אפליקציות) מעולות ללימוד ופרנסה אלא שבו השארנו את המשדר הפנימי ששימוש בו מוגבל רק לתוכן המתאים לחרדים לדבר ה'

"פיזור לרשעים - הנאה להן והנאה לעולם, ולצדיקים - רע להן ורע לעולם. כנוס לרשעים - רע להן ורע לעולם, ולצדיקים - הנאה להן והנאה לעולם" (משנה סנהדרין)

מהו פרויקט  בוק-בטוח

ב"ה, התפרסם בכלל ציבור היראים הצורך להישמר מן השימוש באינטרנט וגודל הסכנה של החשיפה לרשת האלקטרונית, וכבר יצאו רבים מגדולי ישראל ואסרו את השימוש באינטרנט ללא חסימה הראויה. אך למגינת הלב, עדיין סכנה מרחפת מעל ראשיהם של בחורי ישראל, שכן כל מחשב, אפילו הישן ביותר, יכול להציג סרטים ואת האפשרות הזאת לא ניתן לחסום או להסיר. כמו כן, במחיר של כמה עשרות שקלים ניתן לרכוש כרטיס זיכרון שגודלו לא יותר מציפורן ובו ניתן לטעון עשרות שעות של סרטים לצפייה במחשב ביתי או נייד. עוד הגדילה טומאה חבורת מפתחים הנקראת 'רוקבוקס', ופתחה אפשרות שאף בנגנים יהיה אפשר להציג סרטים, וידוע מאמר חז"ל (ילקוט שמעוני): "...תלה לו כיס בצוארו והושיבו בפתח זונות, מה יעשה הבן שלא יחטא ".
מאידך גיסא, את הקדמה אי אפשר לעצור, כל שכן להסב אותה אחורנית - בזמננו הפך השימוש במחשב נצרך כמעט לכול. לפיכך קרם עור וגידים הפרויקט של 'נוק נקי' ונתן מענה לאברכים שהיו צריכים להקליד את החידו"ת שכתבו ולא רצו להכניס מחשב לביתם. עלה בידנו לאתר מכשירים המבוססים על טכנולוגית מסכים חדשה. טכנולוגיה זו נועדה לחקות מראה של דף נייר מסורתי לשם קריאה נעימה יותר, ויתרונה הגדול הוא שאין בה כל אפשרות להפעלת קבצי וידיאו. אכן, המכשיר 'נוק נקי' קיבל את ברכתם של גדולי ישראל ואת ההכשר של משמרת הקודש והחינוך, והוא משרת בני תורה רבים ככלי עזר לתלמודם, ללא חשש כלל.
בעת האחרונה החל העולם לעבור לשימוש בדואר אלקטרוני (מייל) כתחליף לדואר רגיל. בתוך שניות ספורות אפשר כיום להעביר חומר בכל כמות שהיא מקצה העולם ועד קצהו, ללא עלות כלל ואף אין צורך בדפוס. חברות רבות, כגון חברת חשמל, בזק ועוד, מציעות כיום ללקוחותיהן לשלם חשבונות בדרך זו ואף מעניקות על כך הנחות. גם משרדי ממשלה שונים מעודדים פנייה אליהם באופן כזה. כדרכנו, חיפשנו מענה נקי ובטוח לבני תורה הרוצים להישמר מפגעי הזמן ועם זאת יש להם תועלת בשימוש בדואר האלקטרוני ואנו משיקים את הפרויקט 'בוק בטוח'.
 בדומה ל'נוק נקי' אף ה'בוק בטוח' משתמש במסך דיו אלקטרוני שבזכותו אין שום אפשרות לוידאו. בכל הנתונים הטכניים (חדות המסך, נוחות התאורה, מהירות המעבד, כמות הזיכרון, עובי ומשקל, תמיכה בכתיבה מימין לשמאל ועוד) 'בוק בטוח' עולה על ה'נוק נקי'. 'בוק בטוח' כולל כ-70 תוכנות (אפליקציות) מעולות ללימוד ולצרכי פרנסה. דבר חדש שב'בוק בטוח' השארנו את המשדר הפנימי כדי שתהיה האפשרות לנצל את טכנולוגיית האלחוטית כדוגמת הדפסה ישירה, שליחה וקבלת דואר אלקטרוני ועוד.
עיקר המאמץ היה לשמור שהחיבור לרשת יאפשר לקבל את התכנים הרצויים ובשום אופן לא יותר מזה. כך שהשימוש בהם מוגבל רק לתוכן המתאים לחרדים לדבר ה' (מערכת ההפעלה נבנתה באופן שהגישה לרשת תהיה רק ע"י אותם התוכנות שהותקנו ותוקנו על ידינו, אחר שנבדקו ונמצאו הולמות לשימוש בני תורה ללא שום פקפוק).
המערכת ננעלה באופן הבטוח ביותר ואין שום אפשרות להוסיף על התוכנות המצויות במכשיר או לפתוח אותם לדברים לא מתאימים. המכשיר נבדק וניבחן ע"י מומחים בתחום המחשבים ואושר שהמכשיר לא ניתן לשימוש מעבר לאותן תוכנות ויישומים שהותקנו ואושרו.
אנו תפילה ותקווה שנוכל להמשיך ולהציע פתרונות ליהנות מטכנולוגיה באופן ההולם את ערכיה של תורתנו הקדושה. שמנו לנו למטרה להציל את מחננו מפגעים ומרעין בישין הצצים חדשים לבקרים ומבקשים לפגוע בטהרתו ובקדושתו של מחננו. "והיה מחננו קדוש".

 

הבהרה ואזהרה
היות ששימוש לא נכון במחשב יכול לגרום לאובדן של שעות רבות של עבודה וחומר, ולעיתים לא ניתן יהיה לשחזרו (מלבד התיקון הנדרש להשיב את המכשיר לתיקונו) לכן יש לעבוד עם המכשיר בזהירות והכלל הוא שלא עושים מה שלא מבינים. ולתועלת המשתמשים נכתב מדריך זה.
אנו מבקשים בכל לשון של בקשה שלא להטריח בשאלות שניתן למצוא להם מענה במדריך. כ"כ אין אחריות חלה על פעולות לא תקינה של המשתמש במכשיר וכדלעיל.
בהצלחה  


אישור של משמרת הקודש והחינוך


יותר פרטים

מערכת
מעבד Rockchip 2906 (cortex A8, 1G Mhz)
זיכרון עבודה DDR3 512MB
מערכת הפעלה Android
אלחוטי USB, WIFI
אפשרות שמע אוזניות
מסך
סוג של המסך 6' inch high definition screen with moon front light
גווני אפור 16 scale
סוג מגע capacitive touch
רב מגע YES
רזולוציה 1024*758
ניגודיות 12:1
זוית ריאה 180°
תאורה פנימית Moon Light
זיכרון
זיכרון נוסף 32GB SDHC
זיכרון פנימי 4GB
תוכנות ואפליקציות
רשימת התוכנות רשימת התוכנות חלקית מסך הבית - תוכנה ראשית (בוק בקי) אפליקציות כתיבה ועריכה אופיס פתקים עם תזכורות עורך טקסט כתבן הערות טקסט פורום (בית מדרש וירטואלי) PrinterShare הדפסה אפליקציות לימוד ותפילות על לבבך ילקוט יוסף - קיצור שולחן ערוך דף ערוך אורייתא פרק שירה ספירת העומר שמירת הלשון חומש עם טעמים (תיקון סופרים) שולחן ערוך אורח חיים עם משנה ברורה וביאור הלכה קיצור שולחן ערוך ezPDF Reader קורא ספרים מצולמים Orion אוריון Adobe reader אדובי רידר חיפוש טקסט סידור תמנידור AnkiDroid אנקי דרויד אפליקציות לוח שנה ומשימות: לוח שנה פשוט לוח עברי Smart Calendar לוח שנה חכם אפליקציות תחזוקת המכשיר: שחזור להגדרות ראשונות Total Commander טוטל קומנדר TimeClock טיים קלאק Fora dictionary פורה מילון Translate Intent תרגום משפטים מגדיל גופנים WiFi File Explorer PRO העברת קבצים אלחוטית Total Booster טוטאל בוסטר Smart TaskSwitcher טסק King Kong Lock נעילת אפליקציות וקבצים EDUP WIFI DISK דיסק וירטואלי Android Status אנדרואיד סטטוס Screen Rotation Control סיבוב מסך אפליקציות בנקים ואירגונים: דואר ישראל פאג"י מזרחי טפחות בנק הפועלים בנק לאומי אוצר החייל בנק מסד בנק הבינלאומי אפליקציות מייל ושיתוף: AquaMail אקווה מייל Gmail ג'ימייל Drive כונן וירטואלי אפליקציות ניהול ורישום ואנשי קשר: Cash Organizer קש אורגינייזר IOU אי או יו Memento Database ממנטו MobiCalc מחשבון Financisto פיננסיטו אנשי קשר smart list סמארט ליסט הוצאות והכנסות חיפוש מספר אפליקציות ניווט: Bus, Maps and Beyond זמני אוטובוסים Israel Flights טיסות בישראל רכבת ללא הפתעות אפליקציות הורדות: HebrewBooks org Mobile (Alpha) היברו בוקס Kol Halashon Kiosk קול הלשון אפליקציות עזר: לימוד תיאוריה מחשבון גימטרייה מידות בהלכה PDF Builder בניית פי די אף Easy File split and join MP3 Cutter

כתוב חוות דעת

שמך:


חוות הדעת שלך: הערה: HTML לא תורגם!

דרוג: גרוע           מצוין

הכנס את הקוד בתיבה למטה:האתר נבנה ע"י גולדברג אלכסנדר